Kontakt

Arkeologgruppen i Örebro AB
Radiatorvägen 11
702 27 Örebro

arkeologgruppen@arkeologgruppen.se

Personal i Stockholm

Tomas Ekman
Tomas Ekman
tomas.ekman@arkeologgruppen.se
073-516 84 98

Arkeolog, projektledare

 

Sabina Larsson
Sabina Larsson
sabina.larsson@arkeologgruppen.se
073-516 84 96

Arkeolog, projektledare
Förmedlingsansvarig, GIS, rapportlayout

 

Annica Ramström
annica.ramstrom@arkeologgruppen.se
073-516 84 92

Projektsamordnare, arkeolog

 

Personal i Örebro

Nina Balknäs
Nina Balknäs
nina.balknas@arkeologgruppen.se
073-516 84 97

Arkeolog, projektledare
Grafisk formgivning, illustration

 

Leif Karlenby
Leif Karlenby, Fil. dr.
leif.karlenby@arkeologgruppen.se
073-516 84 94

Ansvarig chef, vetenskapligt ansvarig, arkeolog

 

Ebba Knabe
Ebba Knabe
ebba.knabe@arkeologgruppen.se
073-516 84 91

Personal- och ekonomiansvarig, arkeolog

 

Johnny Rönngren
Johnny Rönngren
johnny.ronngren@arkeologgruppen.se
073-516 84 95

Arkeolog, projektledare, GIS

 

Erica Strengbom
Erica Strengbom
erica.strengbom@arkeologgruppen.se
073-516 84 99

Arkeolog, projektledare